Příprava podkladů pro webové stránky

příprava podkladů pro webové stránky, podklady pro webov stránky, webové stránky Příprava podkladů pro webové stránky, optimalizaci stránek a tvorbu bannerů.

21.02.2019

příprava podkladů pro webové stránky, podklady pro webov stránky, webové stránky.

Příprava podkladů pro webové stránky

Tvorba webových stránek

Příprava podkladů pro webové stránky

Pro tvorba www, tvorba eshopu, microsite a osobní webové stránky budeme potřebovat tyto podklady:

  • Doménové jméno, na které mají být stránky umístěny (např. www.moje-nove-webove-stranky.cz), webhosting doporučujeme od nás, ne každý webhoster splňuje požadavky na plynulý provoz webových stránek a používá aktuální verze PHP a MySQL. Pokud však již máte webhosting, zašlete prosím přístupové údaje nebo odkaz na soupis nastavení a prověříme zda je použitelný.
  • Texty pro webové stránky, přesný rozpis menu položek (Úvod, O společnosti, Nabízené služby, Kontakt...) a ke každé položce texty, které mají být umistěny. Pro zpracování textů můžete použít formát .doc, .docx nebo .txt akceptujeme i jiné běžné formáty, pokud Vám tyto nevyhovují.
  • Grafické podklady, pokud máte vlastní logo (k webovým stránkám Vám zdarma vytvoříme logo, pokud máte zájem), obrázky nebo fotografie, které chcete na webových stránkách použít. Fotografie nemusí být ve velkém rozlišení, pro webové stránky plně dostačuje rozlišení 1024x768 (pokud nevíte jak upravit, zanechte v původním rozměru).
  • Barevnost stránek, tedy popis do jakých barev by měla být stránka laděna. Pro přesnější představu můžete uvést odkaz na webové stránky, které svou barevností nejlépe korespondují s Vaší představou.
  • Odeslání podkladů proveďte v naší objednávce služeb, pokud je příloha příliš velká použijte prosím email webdesign@averz.cz nebo webové úložiště. Soubory před odeslání umístěte do jedné složky a zkomprimujte do .zip souboru (ve Windows klikněte pravým tlačítkem na složku, zvolte odeslat > komprimovaná složka (metoda ZIP))
  • Vaše zadání zpracujeme a před uveřejněním Vám zašleme odkaz ke kontrole a doladění případných dalších požadavků.

SEO optimalizace stránek

Pro zpracování zadejte odkaz na Vaše webové stránky, klíčová slova na která chcete být zobrazování ve vyhledávačích, přístup ke správě souborů (FTP, SCP), pokud využíváte rozhraní pro správu obsahu tak také tento přístup, žádné další údaje nejsou pro zpracování obvykle potřeba.

Registrace do katalogů

Pro registraci do katalogů je potřeba uvést Vaše identifikační údaje (IČ, Telefon, Email, Adresu), dále název (Stavební společnost xxx), popis o délce přibližně 1000 znaků a samozřejmě odkaz na webové stránky. Tyto údaje jednoduše zadejte do objednávky. Můžete si zvolit do kolika katalogů máte zájem být zapsáni.

Tvorba bannerů

Bannery k Vašim webovým stránkám nebo reklamní kampani vytvoříme po dodání informací o barevnosti a textovém obsahu, informace jednoduše zadejte do objednávky, uveďte také zda požadujete flash bannery (animované) nebo statické obrázky, další parametr je rozměr banneru (v ceně je vytvoření 3 různých velikostí).

Averz: Příprava podkladů pro stránky