Tvorba webových stránek

tvorba webových stránek, tvorba www, tvorba www stránek Tvorba webových stránek a tvorba www pro firemní internetové prezentace podle Vašich požadavků.

21.02.2019

tvorba webových stránek, tvorba www, tvorba www stránek.

Tvorba webových stránek

Tvorba webových stránek Potřebujete webové stránky pro svou firmu nebo organizaci? Vytvoříme pro Vás webové stránky, které budou Vaší firmu nebo organizaci profesionálně reprezentovat na internetu. Vaše nové internetové stránky budou mít přesně ty funkce, které od nich očekáváte. Navíc za jednotnou cenu může Váš web obsahovat objednávkový systém, ankety, formuláře, galerii obrázků a další doplňky, které požadujete. Tvorba webových stránek je u nás realizována rychle bez zbytečných průtahů.

Co získáte - tvorba webových stránek

  • Jednoduchou správu obsahu - po zadání správcovských přihlašovacích údajů můžete jednoduše editovat texty
  • Doplňkové funkce v ceně - Ankety, Kontaktní formuláře, Objednávky, Rezervace, Galerie a další funkce podle Vašich potřeb
  • Vzhled a funkčnost - vzhled webových stránek, který koresponduje s designem Vaší firmy nebo vytvoření loga zdarma
  • Technickou podporu - O klienty se staráme a reagujeme na jejich veškeré požadavky po celou dobu provozu stránek
  • Optimalizace a návštěvnost - Pro Vaše webové stránky zdarma vytvoříme reklamní kampaň a několik zpětných odkazů

Za jak dlouho bude tvorba www hotova

Vaše webové stránky vytvoříme v nejkratším možném termínu, obvyklá doba realizace je deset pracovních dnů od dodání veškerých vyžádaných podkladů. O přesné době realizace Vás informujeme před realizací, pokud jsou stránky náročnější a máte více požadavků, může být doba realizace delší.

Jak objednat tvorbu webových stránek

Pokud máte zájem o objednání webových stránek, vyplňte prosím jednoduchý objednávkový formulář, po vyplnění formuláře a dodání podkladů začínáme Vaši objednávku realizovat. Seznamte se prosím s informacemi, jaké podklady je potřeba dodat. Cena za tvorba webových stránek je uvedena v aktuálním ceníku.

Odeslat nezávaznou objednávku
Averz: Tvorba webových stránek