Redakční systém

redakční systém, cms, cms systém Redakční systém CMS je součástí námi vytvořených webových stránek, zajišťuje jednoduchou správu a údržbu.

21.02.2019

redakční systém, cms, cms systém.

Redakční systém

Redakční systém Webové stránky od nás obdržíte s přehledným CMS redakčním systémem, můžete tak jednoduše spravovat veškerý potřebný obsah bez nutnosti zásahu do kódu webových stránek.

Jak redakční systém funguje

V podstatě je redakční systém editor pro úpravy textu, který se spustí pouze uživateli, který má oprávnění k provádění úprav na stránkách po úspěšném přihlášení. Dále umožňuje jednoduché rozšiřování o nové funkce a kompletní správu obsahu a nastavení. Využíváme několik různých redakčních systémů včetně vlastního, výběr provádíme podle potřeb stránek, které požadujete. Redakční systém má dvě části, front end - to co vidí uživatelé a back end - odkaz přes který se provádí správa webových stránek. Většinou je možné provádět úpravy obsahu webových stránek přímo z front endu, kde není potřeba učit se nic nového, po přihlášení se Vám u každého textu objeví tlačítko, které umožňuje provést úpravu textu. Úprava textu pak probíhá v jednoduchém editoru vzdáleně podobném například Wordu.

Odeslat nezávaznou objednávku
Averz: Redakční systém