Tvorba www

tvorba www, tvorba www stránek, tvorba webových stránek Tvorba www je u nás jednoduchá, nezatěžujeme klienty zbytečnými schůzkami a neplýtváme jejich časem.

21.02.2019

tvorba www, tvorba www stránek, tvorba webových stránek.

Tvorba www

Tvorba www patří mezi naše hlavní činnosti, dále nabízíme další služby, které jsou úzce spojené s tvorbou www jako je optimalizace stránek, registrace do katalogů, PPC kampaně a microsite. Vyberte si z námi nabízených služeb, seznamte se s popisem služby a můžete rovnou nezávazně objednat to co bude pro Vás nebo Vaší firmu přínosem.

Tvorba www nebyla nikdy snadnější, sdělte nám co pro Vás můžeme udělat, dodejte základní podklady a o vše ostatní se již postaráme. Zajistíme kompletní zázemí pro Vaše nové webové stránky, zdarma navrhneme logo, vzhled webových stránek, doplňkové funkce, základní SEO optimalizace stránek v ceně a další doplňkové služby zdarma.

Jak probíhá tvorba www

  • Jednoduše vyberte službu o kterou máte zájem.
  • Vyplňte nezávaznou objednávku.
  • Obdržíte od nás přesné informace o podmínkách, době realizace a ceně.
  • Po odsouhlasení od Vás vyžádáme podklady pro realizaci Vašeho projektu.
  • Zpracujeme a odešleme Vám odkaz pro kontrolu a odsouhlasení, případné změny nebo úpravy doladíme před spuštěním.
  • Váše nové webové stránky zprovozníme na Vaší doméně, včetně emailů a dalších doplňkových služeb.

Další úpravy stránek nebo správa je v přiměřeném rozsahu prováděna v rámci zákaznického servisu zdarma, za webové stránky neplatíte žádné paušální poplatky. Pokud máte dotazy můžete se na nás obrátit jak telefonicky, tak i kontaktním formulářem přímo z našich stránek, více v kontaktech.

Averz: Co nabízíme